Rodzice naszych uczniów o nas w 2017

  "Córka osiąga oceny na poziomie dobrym i bardzo dobrym. Jej podejście do przedmiotu cechuje zdecydowanie większy spokój niż w roku poprzednim. Nie musi przygotowywać się do lekcji aby bez stresu poradzić sobie."

"W szkole panuje miła atmosfera. Zajęcia nie są stresujące dla dzieci. Syn chętnie na nie chodzi. Osiąga postępy w nauce i znajomości języka angielskiego."

"Jestem zadowolona ze sposobu nauczania.

Syn bardzo chętnie chodzi na zajęcia języka angielskiego. Bardzo wzrósł jego poziom wiedzy. Zajęcia prowadzone są w bardzo miłych, wręcz domowych warunkach. Nawet gdy dziecko jest chore, może uczestniczyć w zajęciach przez Skype co uważam za ogromny plus."

"Syn on 3 lat uczęszcza na zajęcia. Od tego czasu zmieniło się jego nastawienie do nauki w ogóle. Stał się bardziej samodzielny i pewny siebie. Jestem przekonana, że jest to zasługa Pani Krystyna, która poza rozwijaniem zdolności językowych pozytywnie wpływa na kształtowanie osobowości młodych ludzi."

"Córka chętnie uczestniczy w zajęciach, robi postępy w nauce języka angielskiego. Ogólnie jako rodzice jesteśmy bardzo zadowoleni z osiągnięć córki oraz metod i sposobu nauczania."